Konkurs za posao

ALTERNATIVA D.O.O SARAJEVO RASPISUJE OGLAS ZA SLJEDECE RADNO MJESTO

SEKRETARICA GENERALNOG DIREKTORA

Opis poslova:

Organizacija rada Kabineta generalnog direktora;

Organizacija i koordinacija drugim službama unutar Kabineta, te odgovornost za zakonitost rada istih;

Na zahtjev generalnog direktora ili zamjenika generalnog direktora priprema i vrši usmenu i pismenu korespondenciju sa različitim subjektima;

Vodi poslovnu korespondenciju i zastupa po nalogu Upravu na sastancima u odnosu sa partnerima, institucijama u zemlji i inostranstvu;

Odgovorna je za organizaciju sastanaka mendžmenta Društva;

Obavlja i druge poslove po nalogu Generalnog direktora i Zamjenika generalnog direktora.

Uslovi:

Završen pravni, ekonomski ili fakultet društvenog smjera  -

Poželjno  radno iskustvo na poziciji u administraciji;

Odlično znanje engleskog jezika;

Znanje rada u MS Office paketu (Word, Excel, Outlook);

Odlična opšta pismenost, te visok nivo opšte kulture i informisanosti;

Sposobnost ispunjavanja više radnih zadataka istovremeno u zadatim vremenskim rokovima sa minimalnim nadzorom i dodatnom stručnom pomoći.

Osobine:

Organizacione sposobnosti;

Interpersonalne vještine;

Komunikativnost;

Analitičnost;

Preduzimljivost i kreativnost;

Posvećenost detaljima;

Timski duh.

Ukoliko smatrate da ispunjavate uslove navedene u konkursu i zainteresovani ste za poziciju, molimo da nam CV sa fotografijom i aplikaciju (koju možete preuzeti OVDJE) dostavite isključivo na e-mail adresu: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je vidjeli. sa napomenom: prijava na konkurs za „Sekretarica generalnog direktora“.

Rok za slanje prijava je 10 dana od dana objave konkursa. Kandidati koji uđu u uži izbor bit će obavješteni u roku od 7 dana od dana zatvaranja konkursa.

ALTERNATIVA D.O.O